Rakoll GXL3 disperzní lepidlo 5 kg je vysoce kvalitní PVAc lepidlo s vynikající vodoodolností, které splňuje náročné normy skupiny D-3 a D-4 dle DIN EN 204. Toto lepidlo vyniká rychlým vytvrzením a dobrou odolností vůči zvýšeným teplotám, což z něj činí ideální volbu pro různé aplikace. Díky své schopnosti šetřit nástroje při opracování lepených spár je Rakoll GXL3 oblíbenou volbou mezi profesionály i domácími kutily. Hlavní parametry: - Vysoká vodoodolnost dle normy skupiny D-3 a D-4 dle DIN EN... Celý popis

Koupit za 482 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rakoll GXL3 disperzní lepidlo 5 kg je vysoce kvalitní PVAc lepidlo s vynikající vodoodolností, které splňuje náročné normy skupiny D-3 a D-4 dle DIN EN 204. Toto lepidlo vyniká rychlým vytvrzením a dobrou odolností vůči zvýšeným teplotám, což z něj činí ideální volbu pro různé aplikace. Díky své schopnosti šetřit nástroje při opracování lepených spár je Rakoll GXL3 oblíbenou volbou mezi profesionály i domácími kutily.

Hlavní parametry:
- Vysoká vodoodolnost dle normy skupiny D-3 a D-4 dle DIN EN 204
- Rychlé vytvrzení s možností zkrácení lisovacího času teplem
- Dobrá odolnost vůči zvýšeným teplotám
- Snadné opracování lepených spár s úsporou nástrojů
- Ideální pro interiéry s vysokou vlhkostí a venkovní aplikace s ochranou před povětrnostními vlivy
- Doporučené teploty pro optimální zpracování a výsledky
- Vhodné množství nánosu pro různé typy lepení
- Rychlý minimální lisovací čas pro různé aplikace
- Mísící poměr s RAKOLL®-GXL-3 Härter pro optimální výsledky
- Snadné čištění nástrojů vodou před zaschnutím lepidla
- Bezpečné skladování při normální teplotě s možností opakovaného použití po důkladném promíchání

Rakoll GXL3 disperzní lepidlo 5 kg je spolehlivou volbou pro širokou škálu lepení s vynikajícími vlastnostmi pro profesionální i domácí použití. S tímto lepidlem dosáhnete pevných a odolných spojů s minimálním úsilím a maximální spolehlivostí.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce rakoll
Typ lepidla
univerzální lepidla ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud