RAKOLL Icema R 145/31 1kg

96 %
Stars
(6 hodnocení)

Rakoll icema R 145/31 1kg je vysoce kvalitní 1-složkové PU-lepidlo, které se vytvrzuje vzdušnou vlhkostí, což z něj činí ideální volbu pro montážní lepení různých druhů materiálů. Toto univerzální lepidlo je navrženo tak, aby drželo pevně na široké škále povrchů, včetně kovů (jako je pozink, nerez, hliník), barevných kovů, duroplastických umělých hmot, dřeva a cementu. Díky své dlouhoelastické vlastnosti vytvrzuje pevný film, který odolává různým podmínkám. Pro dosažení optimálních výsledků je doporučeno... Celý popis

Koupit za 505 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rakoll icema R 145/31 1kg je vysoce kvalitní 1-složkové PU-lepidlo, které se vytvrzuje vzdušnou vlhkostí, což z něj činí ideální volbu pro montážní lepení různých druhů materiálů. Toto univerzální lepidlo je navrženo tak, aby drželo pevně na široké škále povrchů, včetně kovů (jako je pozink, nerez, hliník), barevných kovů, duroplastických umělých hmot, dřeva a cementu. Díky své dlouhoelastické vlastnosti vytvrzuje pevný film, který odolává různým podmínkám. Pro dosažení optimálních výsledků je doporučeno provést před aplikací odpovídající zkoušky.

Hlavní parametry:
- Typ: 1-složkové PU-lepidlo
- Objem: 1 kg
- Vytvrzení: Vzdušnou vlhkostí
- Vhodné pro: Kovové povrchy, barevné kovy, duroplasty, dřevo, cement
- Signální slovo: Nebezpečí
- Zkrácené H-věty:
- H315 Dráždí kůži
- H319 Způsobuje vážné podráždění očí
- H334 Při vdechování může vyvolat příznaky alergie nebo astmatu nebo dýchací potíže
- H317 Může vyvolat alergickou kožní reakci
- H351 Podezření na vyvolání rakoviny
- H335 Může způsobit podráždění dýchacích cest
- H373 Může způsobit poškození orgánů při prodloužené nebo opakované expozici
Zobrazit více

Parametry

Výrobce rakoll
Typ lepidla
polyuretanové tmely ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud