Nechte svou kreativitu rozkvést s tímto praktickým rámečkem 10 x 10 cm se skenovacími značkami! S tímto doplňkem můžete snadno vytvářet poutavé a precizní výšivky na svých projektech. Rámeček je navržen pro použití s šicími stroji Stellaire XE1 a XJ1, což zaručuje perfektní kompatibilitu a výsledky. Díky skenovacím značkám můžete jednoduše a rychle nastavit vaše výšivky s maximální přesností a bez námahy. Dejte svým výtvorům nový rozměr s tímto praktickým a užitečným rámečkem! Hlavní parametry:... Celý popis

Koupit za 2 074 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Nechte svou kreativitu rozkvést s tímto praktickým rámečkem 10 x 10 cm se skenovacími značkami! S tímto doplňkem můžete snadno vytvářet poutavé a precizní výšivky na svých projektech. Rámeček je navržen pro použití s šicími stroji Stellaire XE1 a XJ1, což zaručuje perfektní kompatibilitu a výsledky. Díky skenovacím značkám můžete jednoduše a rychle nastavit vaše výšivky s maximální přesností a bez námahy. Dejte svým výtvorům nový rozměr s tímto praktickým a užitečným rámečkem!

Hlavní parametry:
- Rozměr rámečku: 10 x 10 cm
- Určeno pro stroje Stellaire XE1, XJ1
- Skenovací značky pro snadné a přesné nastavení výšivek
Zobrazit více

Články odjinud