Circular Cup je inovativní opakovaně použitelný kelímek na kávu, který nejenže udržuje vaše nápoje teplé nebo studené, ale také je vyrobený z recyklovaných jednorázových papírových kelímků. Jeho 100% těsnění zaručuje, že už se nebudete muset obávat politých triček nebo tašek. Díky jednoduchému otevírání a zavírání jednou rukou je ideální na cesty. A co je nejlepší, při pití z něj si užijete skutečné aroma kávy díky designu, který simuluje pití z oblíbeného hrnku. Circular Cup je nejen šetrný k životnímu... Celý popis

Koupit za 449 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Circular Cup je inovativní opakovaně použitelný kelímek na kávu, který nejenže udržuje vaše nápoje teplé nebo studené, ale také je vyrobený z recyklovaných jednorázových papírových kelímků. Jeho 100% těsnění zaručuje, že už se nebudete muset obávat politých triček nebo tašek. Díky jednoduchému otevírání a zavírání jednou rukou je ideální na cesty. A co je nejlepší, při pití z něj si užijete skutečné aroma kávy díky designu, který simuluje pití z oblíbeného hrnku. Circular Cup je nejen šetrný k životnímu prostředí, ale také vám poskytne dokonalý zážitek z každého doušku.

Hlavní parametry:
- Obsah: 340 ml
- Výška: 168 mm s víčkem, 144 mm bez víčka
- Průměr dna: 64 mm
- Průměr víčka: 84 mm
- 100% těsnění
- Vyrobeno z recyklovaných jednorázových papírových kelímků
- Otevírání a zavírání jednou rukou
- Udržuje nápoje teplé nebo studené
- Design umožňující vychutnat si nápoj jako z oblíbeného hrnku
- Vyrobeno ve Velké Británii
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Rcup
Objem 0.34 l
Barva černé

Články odjinud