Ředkvička „Rambo" je zajímavý nový druh ředkvičky, který se vyznačuje fialovými klíčky s ostrou chutí. Tyto klíčky nejen skvěle chutnají, ale jsou také bohaté na vitamíny A, B1, B2, C a niacin, a dále obsahují minerály jako železo, draslík, vápník, hořčík, sodík a fosfor. Tato kombinace živin podporuje zdraví svalů, zraku a trávení, a má čistící účinky na organismus. S minimálním obsahem kalorií a vysokým obsahem proteinů jsou klíčky „Rambo" skvělým doplňkem pro vaši stravu. Klíčky ředkvičky „Rambo"... Celý popis

Koupit za 111 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Ředkvička „Rambo" je zajímavý nový druh ředkvičky, který se vyznačuje fialovými klíčky s ostrou chutí. Tyto klíčky nejen skvěle chutnají, ale jsou také bohaté na vitamíny A, B1, B2, C a niacin, a dále obsahují minerály jako železo, draslík, vápník, hořčík, sodík a fosfor. Tato kombinace živin podporuje zdraví svalů, zraku a trávení, a má čistící účinky na organismus. S minimálním obsahem kalorií a vysokým obsahem proteinů jsou klíčky „Rambo" skvělým doplňkem pro vaši stravu.

Klíčky ředkvičky „Rambo" můžete sníst samostatně, přidat do salátů nebo je použít jako dekoraci k různým pokrmům. Jejich výrazná chuť je ideální pro saláty a masová jídla, ať už syrová nebo dušená. S rychlým klíčením do 5-6 dnů jsou tyto semínka skvělou volbou pro milovníky čerstvé zeleniny a zdravé stravy.

**Hlavní parametry:**
- Druh: ředkvička purpurová Rambo (Raphanus sativus)
- Obsah živin: vitamíny A, B1, B2, C, niacin, železo, draslík, vápník, hořčík, sodík, fosfor
- Kalorická hodnota: cca 15 kcal na 100 g
- Obsah proteinů: 4%
- Obsah uhlohydrátů: 3%
- Klíčení: 5-6 dní
- Množství semínek: cca. 100 semínek/gram
Zobrazit více

Parametry

Hmotnost balení 0.1 kg
Bylinná semínka ano

Články odjinud