Ochranná polomaska FFP3 je skvělým pomocníkem pro všechny, kdo chtějí chránit své dýchací cesty před nečistotami a škodlivými částicemi ve vzduchu. Díky svému kvalitnímu filtru dokáže zachytit až 99 % částic o velikosti 0,3 mikronu. Maska je pohodlná na nošení díky měkkým a nastavitelným popruhům a dobře těsní kolem nosu a úst, což zajišťuje maximální ochranu. Sada obsahuje 10 kusů masek, takže budete mít dostatek pro dlouhodobé používání nebo pro sdílení s rodinou a přáteli. Buďte v bezpečí s touto... Celý popis

Koupit za 649 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Ochranná polomaska FFP3 je skvělým pomocníkem pro všechny, kdo chtějí chránit své dýchací cesty před nečistotami a škodlivými částicemi ve vzduchu. Díky svému kvalitnímu filtru dokáže zachytit až 99 % částic o velikosti 0,3 mikronu. Maska je pohodlná na nošení díky měkkým a nastavitelným popruhům a dobře těsní kolem nosu a úst, což zajišťuje maximální ochranu. Sada obsahuje 10 kusů masek, takže budete mít dostatek pro dlouhodobé používání nebo pro sdílení s rodinou a přáteli. Buďte v bezpečí s touto spolehlivou ochrannou maskou FFP3.

Hlavní parametry:
- Typ: Polomaska FFP3
- Filtrace: 99 % částic o velikosti 0,3 mikronu
- Počet kusů: 10
- Nastavitelné popruhy: Ano
- Barva: Bílá
Zobrazit více

Články odjinud