Ochrana je klíčová a s touto ochrannou polomaskou FFP1 – 25 kusů můžete mít jistotu, že jste v bezpečí. Díky kvalitnímu materiálu a ergonomickému designu je nošení této masky pohodlné a efektivní. Ideální pro použití v průmyslu, stavebnictví nebo během jiných pracovních činností, kde je důležitá ochrana dýchacích cest. Sada obsahuje 25 kusů masek, což zaručuje dlouhodobé pokrytí vašich potřeb. Buďte připraveni a chráníme sebe i své kolegy s touto spolehlivou ochrannou polomaskou. Hlavní parametry:... Celý popis

Koupit za 872 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Ochrana je klíčová a s touto ochrannou polomaskou FFP1 – 25 kusů můžete mít jistotu, že jste v bezpečí. Díky kvalitnímu materiálu a ergonomickému designu je nošení této masky pohodlné a efektivní. Ideální pro použití v průmyslu, stavebnictví nebo během jiných pracovních činností, kde je důležitá ochrana dýchacích cest. Sada obsahuje 25 kusů masek, což zaručuje dlouhodobé pokrytí vašich potřeb. Buďte připraveni a chráníme sebe i své kolegy s touto spolehlivou ochrannou polomaskou.

Hlavní parametry:
- Typ: Ochranná polomaska FFP1
- Množství v balení: 25 kusů
- Ideální pro průmysl, stavebnictví a další pracovní činnosti
- Zaručuje ochranu dýchacích cest
- Kvalitní materiál a ergonomický design pro pohodlné nošení
Zobrazit více

Parametry

respirátory s ventilací ano
ochranné polomasky s filtry ano
masky s ochranou proti prachu a pylu ano

Články odjinud