Ochrana vašeho dýchacího ústrojí je nyní snadná s protiprachovou polomaskou typu FFP2. Tato kvalitní polomaska s ventilem je navržena tak, aby poskytovala vysokou účinnost filtrace, chránící vás před nebezpečnými částicemi v ovzduší. Díky ventile je zajištěno pohodlné dýchání a minimalizace výdechu tepla, což zvyšuje komfort při nošení masky. Díky balení obsahujícímu 10 kusů máte dostatek masek na delší dobu a můžete je mít vždy po ruce, ať už jste doma, v práci nebo na cestách. Tato protiprachová... Celý popis

Koupit za 247 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Ochrana vašeho dýchacího ústrojí je nyní snadná s protiprachovou polomaskou typu FFP2. Tato kvalitní polomaska s ventilem je navržena tak, aby poskytovala vysokou účinnost filtrace, chránící vás před nebezpečnými částicemi v ovzduší. Díky ventile je zajištěno pohodlné dýchání a minimalizace výdechu tepla, což zvyšuje komfort při nošení masky.

Díky balení obsahujícímu 10 kusů máte dostatek masek na delší dobu a můžete je mít vždy po ruce, ať už jste doma, v práci nebo na cestách. Tato protiprachová polomaska je ideální pro použití v průmyslu, stavebnictví, při zahradnických pracích nebo při jiných aktivitách, kde hrozí vdechnutí nebezpečných částic.

Důvěřujte kvalitní ochraně vašeho zdraví s protiprachovou polomaskou typu FFP2 s ventilem a buďte v bezpečí v každé situaci.

Hlavní parametry:
- Typ: FFP2
- Množství v balení: 10 kusů
- S ventilem pro pohodlné dýchání
- Vysoká účinnost filtrace
- Ideální pro průmysl, stavebnictví, zahradničení apod.
Zobrazit více

Parametry

Velikost univerzální
Typ polomasky
respirátory s ventilací ano
masky s ochranou proti prachu a pylu ano

Články odjinud