Remalle je ideální volbou pro opravu poškození na smaltovaných površích a keramice. Díky své snadné aplikaci a vynikající odolnosti vůči oděru, nárazu a vysokým teplotám je skvělým pomocníkem při lokálních opravách. S Remalle můžete rychle a efektivně vyřešit drobné újmy na smaltovaných dřezech, sporácích, vanách či jiných smaltovaných výrobcích. Hlavní parametry: - Ideální pro opravu smaltovaných povrchů a keramiky - Snadná aplikace - Vynikající odolnost vůči oděru, nárazu a vysokým teplotám... Celý popis

Koupit za 165 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Remalle je ideální volbou pro opravu poškození na smaltovaných površích a keramice. Díky své snadné aplikaci a vynikající odolnosti vůči oděru, nárazu a vysokým teplotám je skvělým pomocníkem při lokálních opravách. S Remalle můžete rychle a efektivně vyřešit drobné újmy na smaltovaných dřezech, sporácích, vanách či jiných smaltovaných výrobcích.

Hlavní parametry:
- Ideální pro opravu smaltovaných povrchů a keramiky
- Snadná aplikace
- Vynikající odolnost vůči oděru, nárazu a vysokým teplotám
- Použití na smaltované dřezy, sporáky, vany a další výrobky
- Postup: očistěte poškozené místo, zdrsněte povrch smirkovým papírem, naneste slabou vrstvu Remalle, nechte proschnout, opakujte nanášení do vyrovnání povrchu, lak proschne do 24 hodin.
Zobrazit více

Parametry

Barva bílé
Epoxidové tmely ano

Články odjinud