Remmers - TOP terasový olej 5l Hledáte dokonalý způsob, jak ochránit a zkrášlit vaše dřevěné terasy a zahradní nábytek? Remmers TOP terasový olej je tu pro vás! Tento dekorativní olej na bázi rozpouštědel je ideální volbou pro ochranu a údržbu dřeva nejen v zahradách. Díky svým vlastnostem je vhodný pro dřevo jak do interiéru, tak exteriéru, a to včetně různých druhů dřeva jako teak, dub nebo modřín. Remmers TOP terasový olej je vodoodpudivý, odolný vůči povětrnostním vlivům a reguluje vlhkost... Celý popis

Koupit za 790 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Remmers - TOP terasový olej 5l

Hledáte dokonalý způsob, jak ochránit a zkrášlit vaše dřevěné terasy a zahradní nábytek? Remmers TOP terasový olej je tu pro vás! Tento dekorativní olej na bázi rozpouštědel je ideální volbou pro ochranu a údržbu dřeva nejen v zahradách. Díky svým vlastnostem je vhodný pro dřevo jak do interiéru, tak exteriéru, a to včetně různých druhů dřeva jako teak, dub nebo modřín.

Remmers TOP terasový olej je vodoodpudivý, odolný vůči povětrnostním vlivům a reguluje vlhkost dřeva, čímž ho chrání před vysušením. Pigmentované varianty navíc chrání dřevo před zašednutím a nabízejí brilantní odstíny, které vašim terasám dodají eleganci a styl. Díky jednoduchému zpracování a možnosti následného ošetření bez nutnosti přebroušení je použití tohoto oleje velmi pohodlné a efektivní.

**Hlavní parametry:**
- Ideální pro terasy a zahradní nábytek
- Vodoodpudivý
- Ochrana před zašednutím
- Jednoduché zpracování
- Bez nutnosti přebroušení
- Vhodný pro různé druhy dřeva
- Brilantní odstíny
Zobrazit více

Parametry

Značka Remmers
Použití exteriéry
Báze syntetické
Velikost balení 2.5 l
Terasové oleje ano
Na hračky ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud