Remmers - TOP terasový olej 5l Přineste svým dřevěným terasám a zahradnímu nábytku nový život s dekorativním olejem Remmers TOP. Tento olej na bázi rozpouštědel je ideální volbou pro ochranu a údržbu dřeva nejen v zahradách. Můžete ho použít na různé druhy dřeva, jako je teak, bangkirai, dub nebo modřín, a dokonce i na thermo dřevo. S jeho vodoodpudivými vlastnostmi a schopností odolávat povětrnostním vlivům a regulovat vlhkost, poskytne vašemu dřevěnému nábytku a terasám dlouhodobou ochranu a... Celý popis

Koupit za 890 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Remmers - TOP terasový olej 5l

Přineste svým dřevěným terasám a zahradnímu nábytku nový život s dekorativním olejem Remmers TOP. Tento olej na bázi rozpouštědel je ideální volbou pro ochranu a údržbu dřeva nejen v zahradách. Můžete ho použít na různé druhy dřeva, jako je teak, bangkirai, dub nebo modřín, a dokonce i na thermo dřevo. S jeho vodoodpudivými vlastnostmi a schopností odolávat povětrnostním vlivům a regulovat vlhkost, poskytne vašemu dřevěnému nábytku a terasám dlouhodobou ochranu a krásné brilantní odstíny.

Hlavní parametry:
- Ideální pro dřevo do interiéru a exteriéru
- Ochrana a údržba dřeva v zahradách
- Vodoodpudivý a odolný vůči povětrnostním vlivům
- Ochrana dřeva před vysušením a zašednutím
- Snadné zpracování a následné ošetření bez přebroušení
- Vhodný pro různé druhy dřeva, včetně thermo dřeva
- Doporučené pro terasová prkna a zároveň pro zahradní nábytek

Přineste své terasy a zahradní nábytek k životu s Remmers TOP terasovým olejem a užijte si dlouhotrvající ochranu a krásné odstíny dřeva.
Zobrazit více

Parametry

Značka Remmers
Odstín ořech
Použití exteriéry
Velikost balení 2.5 l
Terasové oleje ano
Báze syntetické

Články odjinud