Remmers - TOP terasový olej 5l Hledáte efektivní ochranu pro vaše dřevěné terasy a zahradní nábytek? Remmers TOP terasový olej je dekorativní olej na bázi rozpouštědel, který je ideální pro ochranu a údržbu dřeva nejen v zahradách. Tento olej poskytuje vodoodpudivou ochranu, odolává povětrnostním vlivům a reguluje vlhkost, čímž chrání dřevo před vysušením. Díky pigmentovaným variantám také chrání před zašednutím a nabízí brilantní odstíny, které dodají vašim terasám nebo nábytku elegantní vzhled.... Celý popis

Koupit za 1 490 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Remmers - TOP terasový olej 5l

Hledáte efektivní ochranu pro vaše dřevěné terasy a zahradní nábytek? Remmers TOP terasový olej je dekorativní olej na bázi rozpouštědel, který je ideální pro ochranu a údržbu dřeva nejen v zahradách. Tento olej poskytuje vodoodpudivou ochranu, odolává povětrnostním vlivům a reguluje vlhkost, čímž chrání dřevo před vysušením. Díky pigmentovaným variantám také chrání před zašednutím a nabízí brilantní odstíny, které dodají vašim terasám nebo nábytku elegantní vzhled.

Remmers TOP terasový olej je vhodný pro různé druhy dřeva, jako je teak, bangkirai, dub nebo modřín, a lze ho použít jak pro interiéry, tak exteriéry. Jeho jednoduché zpracování a možnost následného ošetření bez přebroušení usnadňuje údržbu vašeho dřevěného vybavení.

Hlavní parametry:
- Dekorativní olej na bázi rozpouštědel pro ochranu teras a zahradního nábytku
- Vodoodpudivý a odolný vůči povětrnostním vlivům
- Pigmentované varianty chrání před zašednutím a nabízejí brilantní odstíny
- Jednoduché zpracování a následné ošetření bez přebroušení
- Vhodný pro různé druhy dřeva v interiérech i exteriérech
Zobrazit více

Parametry

Značka Remmers
Odstín transparentní
Použití exteriéry
Báze syntetické
Velikost balení 5 l
Terasové oleje ano
Na hračky ano

Články odjinud