Renolast 16 kg stříbrná

96 %
Stars
(14 hodnocení)

Renolast je vynikající reflexní izolační nátěrová hmota, která je navržena pro povrchovou úpravu různých typů střech a dalších povrchů, kde je kromě izolačního a konzervačního efektu požadováno i odrazování světelných a tepelných paprsků. Díky své univerzálnosti je ideální pro plechové střechy, IPA, térový papír, střešní izolační lepenky, dřevo, některé plastické hmoty, beton a další materiály. Renolast je balen v plechovém obalu o hmotnosti 16 kg a má stříbrný odstín. Aplikuje se snadno štětcem... Celý popis

Koupit za 3 889 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Renolast je vynikající reflexní izolační nátěrová hmota, která je navržena pro povrchovou úpravu různých typů střech a dalších povrchů, kde je kromě izolačního a konzervačního efektu požadováno i odrazování světelných a tepelných paprsků. Díky své univerzálnosti je ideální pro plechové střechy, IPA, térový papír, střešní izolační lepenky, dřevo, některé plastické hmoty, beton a další materiály. Renolast je balen v plechovém obalu o hmotnosti 16 kg a má stříbrný odstín. Aplikuje se snadno štětcem nebo válečkem, ideálně v dvou vrstvách bez předchozího nátěru. Aplikační teplota by měla být nad +5 °C včetně teploty okolí, přičemž by nemělo být přímé sluneční záření. Renolast má vynikající výdatnost 8-10 m2/kg a zasychá do zcela sucha po 24 hodinách. Po aplikaci lze snadno vyčistit štětce a válečky speciálními čisticími prostředky. Skladování a přeprava by měly probíhat při teplotách mezi +5 °C až +25 °C v suchu a mimo vysoké teploty a sluneční záření. Renolast má záruční lhůtu 18 měsíců od data plnění uvedeného na obalu v neporušeném balení. Tato reflexní izolační nátěrová hmota je zdraví škodlivá, proto je důležité dodržovat bezpečnostní pokyny při manipulaci s ní.

Hlavní parametry:
- Balení: 16 kg plechový obal
- Odstín: stříbrný
- Aplikace na různé povrchy včetně plechu, dřeva, plastů a betonu
- Aplikace: štětcem nebo válečkem, ideálně v dvou vrstvách bez základního nátěru
- Aplikační teplota: nad +5 °C bez slunečního záření
- Výdatnost: 8-10 m2/kg
- Zasychání: do zcela sucha po 24 hodinách
- Snadné čištění pomůcek speciálními čisticími prostředky
- Skladování a přeprava: +5 °C až +25 °C v suchu, chránit před vysokými teplotami a slunečním zářením
- Záruční lhůta: 18 měsíců od data plnění
- Specifická rizikovost: zdraví škodlivý
Zobrazit více

Parametry

Značka Renolast
Použití exteriéry
Báze syntetické
Odstín stříbrná
Vydatnost 10 m²/l
Doba schnutí 24 hod
Na dřevo ano
Na beton ano
Na plast ano
Zobrazit více parametrů

Články odjinud