RESTEQ TZL 30

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Bojujte s nečistotami ve vzduchu s antismogovou maskou Tzl 30! Tato kvalitní maska je navržena tak, aby vám poskytla ochranu proti škodlivým částicím, jako jsou prach, pyl, a hlavně škodlivé látky ve smogu. Díky integrovanému filtru dokáže maska zachytit až 99% škodlivých částic, což vám umožní dýchat čistý vzduch i v rušných a znečištěných městských oblastech. Maska je vyrobena z kvalitních materiálů, které jsou příjemné na dotek a zároveň odolné. Díky pohodlnému designu a nastavitelným popruhům... Celý popis

Koupit za 291 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Bojujte s nečistotami ve vzduchu s antismogovou maskou Tzl 30! Tato kvalitní maska je navržena tak, aby vám poskytla ochranu proti škodlivým částicím, jako jsou prach, pyl, a hlavně škodlivé látky ve smogu. Díky integrovanému filtru dokáže maska zachytit až 99% škodlivých částic, což vám umožní dýchat čistý vzduch i v rušných a znečištěných městských oblastech. Maska je vyrobena z kvalitních materiálů, které jsou příjemné na dotek a zároveň odolné. Díky pohodlnému designu a nastavitelným popruhům se maska skvěle přizpůsobí vaší tváři a zajistí pohodlné nošení po dlouhou dobu. Buďte v bezpečí a dýchejte čistý vzduch s antismogovou maskou Tzl 30!

Hlavní parametry:
- Antismogová maska s filtrem
- Zachytí až 99% škodlivých částic
- Pohodlný design s nastavitelnými popruhy
- Odolné a příjemné materiály
Zobrazit více

Parametry

ochranné polomasky s možností výměny filtrů ano

Články odjinud