V naší nabídce najdete skvělé schodišťové stupně, které jsou vyrobené z kvalitního smrkového dřeva. Tyto stupně jsou nejenom praktické, ale také esteticky působí. Díky obroušenému povrchu a ofrézované čelní hraně jsou velmi pohodlné při chůzi a zároveň bezpečné. Vzhledem k tomu, že nejsou povrchově upravené, můžete si je přizpůsobit podle svých představ a stylu. Hlavní parametry: - Vyrobené z kvalitního smrkového dřeva - Obroušený povrch pro pohodlnou chůzi - Ofrézovaná čelní hrana pro bezpečnost... Celý popis

Koupit za 699 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

V naší nabídce najdete skvělé schodišťové stupně, které jsou vyrobené z kvalitního smrkového dřeva. Tyto stupně jsou nejenom praktické, ale také esteticky působí. Díky obroušenému povrchu a ofrézované čelní hraně jsou velmi pohodlné při chůzi a zároveň bezpečné. Vzhledem k tomu, že nejsou povrchově upravené, můžete si je přizpůsobit podle svých představ a stylu.

Hlavní parametry:
- Vyrobené z kvalitního smrkového dřeva
- Obroušený povrch pro pohodlnou chůzi
- Ofrézovaná čelní hrana pro bezpečnost
- Bez povrchové úpravy pro možnost vlastního designu
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Rettenmeier
Materiál stupňů dřevěné

Články odjinud