ROKO Rokofinal Duo 5kg

100 %
Stars
(1 hodnocení)

Univerzální tmel pro základní i finální tmelení s použitím vyztužné pásky je skvělým pomocníkem při práci sádrokartonových desek. Tento tmel je dodáván v konzistenci připravené k okamžitému použití a lze ho nanášet jak ručně, tak i strojně. Máte tak jistotu, že práce budou rychlé a snadné. Díky své univerzálnosti je tento pastový tmel ideální pro základní i finální tmelení sádrokartonových spár. Navíc je vhodný i pro celoplošné stěrkování sádrokartonu a dalších povrchů, jako jsou omítky či beton.... Celý popis

Koupit za 149 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Univerzální tmel pro základní i finální tmelení s použitím vyztužné pásky je skvělým pomocníkem při práci sádrokartonových desek. Tento tmel je dodáván v konzistenci připravené k okamžitému použití a lze ho nanášet jak ručně, tak i strojně. Máte tak jistotu, že práce budou rychlé a snadné.

Díky své univerzálnosti je tento pastový tmel ideální pro základní i finální tmelení sádrokartonových spár. Navíc je vhodný i pro celoplošné stěrkování sádrokartonu a dalších povrchů, jako jsou omítky či beton. Tmel je určen pro vnitřní prostředí budov, ale není vhodný pro trvale vlhké nebo mokré prostředí.

Nezapomeňte si přečíst technický list před použitím, abyste se seznámili s veškerými pokyny a technologickými postupy. S tímto univerzálním tmelem pro základní i finální tmelení budete mít práci jako z pohádky!

Hlavní parametry:
- Univerzální tmel pro základní i finální tmelení
- Pastová konzistence vhodná pro přímé použití
- Možnost ručního i strojního nanášení
- Vhodný pro sádrokartonové desky a spáry
- Ideální pro celoplošné stěrkování různých povrchů
- Určen pro vnitřní prostředí budov
- Není vhodný pro trvale vlhké a mokré prostředí
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Rokospol
Použití do interiéru
Typ tmely
Barva bílé
Značka Roko

Určitě si přečtěte

Články odjinud