Louskáček RÖR Solingen 10361 - 2in1 je skvělým pomocníkem ve vaší kuchyni, který vám jednoduše, čistě a spolehlivě rozlouskne ořechy různých velikostí. Tento praktický nástroj vám také poslouží při uvolňování špuntů na láhvích se sektem. Díky celokovovému provedení s pomocnou pružinou je louskáček velmi odolný a snadno ovladatelný. S celkovou délkou 17,5 cm se pohodlně drží a zvládne i ty nejtvrdší ořechy. Užijte si snadné oříškové radovánky s tímto praktickým nástrojem od značky RÖR Solingen.... Celý popis

Koupit za 190 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Louskáček RÖR Solingen 10361 - 2in1 je skvělým pomocníkem ve vaší kuchyni, který vám jednoduše, čistě a spolehlivě rozlouskne ořechy různých velikostí. Tento praktický nástroj vám také poslouží při uvolňování špuntů na láhvích se sektem. Díky celokovovému provedení s pomocnou pružinou je louskáček velmi odolný a snadno ovladatelný. S celkovou délkou 17,5 cm se pohodlně drží a zvládne i ty nejtvrdší ořechy. Užijte si snadné oříškové radovánky s tímto praktickým nástrojem od značky RÖR Solingen.

Hlavní parametry:
- 2in1 design pro louskání ořechů a uvolňování špuntů na láhvích
- Celokovové provedení zajišťuje odolnost a dlouhou životnost
- Pomocná pružina usnadňuje manipulaci s louskáčkem
- Celková délka 17,5 cm pro pohodlné použití
Zobrazit více

Články odjinud