CLOU Holzpaste je skvělým pomocníkem při opravách dřeva. Tento tmel je vyroben na bázi organických ředidel a je určen k tmelení a opravám větších chyb a vad ve dřevě. Po zaschnutí lze snadno opracovat - brousit, pilovat, hoblovat, řezat, vrtat, mořit nebo lakovat. Díky rychlému schnutí a vynikající pojivosti se dřevem je tmel Holzpaste ideální volbou pro opravy nábytku, dveří, podlah či trámů v interiéru. Tmel je k dispozici v různých odstínech dřeva, které lze kombinovat, a je bez zápachu, což... Celý popis

Koupit za 109 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

CLOU Holzpaste je skvělým pomocníkem při opravách dřeva. Tento tmel je vyroben na bázi organických ředidel a je určen k tmelení a opravám větších chyb a vad ve dřevě. Po zaschnutí lze snadno opracovat - brousit, pilovat, hoblovat, řezat, vrtat, mořit nebo lakovat. Díky rychlému schnutí a vynikající pojivosti se dřevem je tmel Holzpaste ideální volbou pro opravy nábytku, dveří, podlah či trámů v interiéru. Tmel je k dispozici v různých odstínech dřeva, které lze kombinovat, a je bez zápachu, což usnadňuje jeho použití.

Hlavní parametry:
- Tmel na bázi organických ředidel pro opravy dřeva
- Možnost použití k tmelení a opravám větších chyb a vad ve dřevě
- Po zaschnutí lze snadno opracovat (brousit, pilovat, hoblovat, řezat, vrtat, mořit, lakovat)
- Rychlé schnutí a vynikající pojivost se dřevem
- Dostupný v různých odstínech dřeva, které lze kombinovat
- Bez zápachu, vodou ředitelný
- Jednoduché a rychlé zpracování
- Ideální pro opravy nábytku, dveří, podlah, trámů v interiéru

Díky svým vlastnostem je tmel Holzpaste od CLOU skvělou volbou pro každého, kdo potřebuje snadno a rychle opravit nerovnosti, poškození, díry či praskliny ve dřevě. S tmel Holzpaste od CLOU bude vaše dřevo opět v perfektním stavu.
Zobrazit více

Parametry

Použití na dřevo
Typ tmely
Tmely na dřevo ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud