Nenechte si zkazit vaše domácí víno nečistotami a kousky ovoce díky této náhradní filtrační roušce o rozměrech 40 x 32 cm, speciálně navržené pro lisy o objemu 6 litrů. Tato praktická rouška se snadno vkládá do lisovacího koše před plněním a zajišťuje tak jemnou filtraci moštu, což vede k vyšší kvalitě vašeho vína. S touto náhradní rouškou se můžete spolehnout, že vaše domácí produkce bude čistá a chutná. Hlavní parametry: - Rozměry: 40 x 32 cm - Navrženo pro lisy o objemu 6 litrů - Zabraňuje pronikání... Celý popis

Koupit za 93 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Nenechte si zkazit vaše domácí víno nečistotami a kousky ovoce díky této náhradní filtrační roušce o rozměrech 40 x 32 cm, speciálně navržené pro lisy o objemu 6 litrů. Tato praktická rouška se snadno vkládá do lisovacího koše před plněním a zajišťuje tak jemnou filtraci moštu, což vede k vyšší kvalitě vašeho vína. S touto náhradní rouškou se můžete spolehnout, že vaše domácí produkce bude čistá a chutná.

Hlavní parametry:
- Rozměry: 40 x 32 cm
- Navrženo pro lisy o objemu 6 litrů
- Zabraňuje pronikání kousků ovoce do moštu
- Zajišťuje jemnou filtraci moštu
- Snadné vložení do lisovacího koše
- Materiál: textilní
- Počet kusů v balení: 1
Zobrazit více

Parametry

Výrobce M.A.T.

Články odjinud