Royal Paris 9880132 00074

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Rozhodli jste se vyzkoušet svou šikovnost a zároveň si užít relaxaci s tímto krásným předtištěným gobelínem na vyšívání. Díky jemnému designu a preciznímu provedení bude tento gobelín skvělým doplňkem vašeho interiéru. Stačí si jen vybrat správné barvy a nechat se unést kreativitou při vyšívání. Rozměry 47,5x37 cm zajistí dostatek prostoru pro detailní práci a výsledek bude určitě ohromující. Balení obsahuje již předtištěný gobelín, takže se můžete ihned pustit do práce a užívat si relaxačního hobby,... Celý popis

Koupit za 630 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rozhodli jste se vyzkoušet svou šikovnost a zároveň si užít relaxaci s tímto krásným předtištěným gobelínem na vyšívání. Díky jemnému designu a preciznímu provedení bude tento gobelín skvělým doplňkem vašeho interiéru. Stačí si jen vybrat správné barvy a nechat se unést kreativitou při vyšívání. Rozměry 47,5x37 cm zajistí dostatek prostoru pro detailní práci a výsledek bude určitě ohromující. Balení obsahuje již předtištěný gobelín, takže se můžete ihned pustit do práce a užívat si relaxačního hobby, které vám dodá novou energii.

Hlavní parametry:
- Rozměry: 47,5x37 cm
- Obsah balení: Předtištěný gobelín
Zobrazit více

Články odjinud