Barvení epoxidových pryskyřic je s tímto karmínovým fluorescenčním práškovým barvivem hračka! Jeho intenzivní barva dodá vašim výrobkům neuvěřitelný lesk a originalitu. Díky snadnému rozpouštění v látce se s ním pracuje velmi pohodlně a výsledek je prostě ohromující. Navíc je tak efektivní, že i malé množství postačí k získání syté barvy i na tenkých vrstvách pryskyřice. S jedním balením (10 g) dokážete okouzlit až 1 kg pryskyřice. Buďte kreativní a pusťte se do barevného experimentování s tímto... Celý popis

Koupit za 67 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Barvení epoxidových pryskyřic je s tímto karmínovým fluorescenčním práškovým barvivem hračka! Jeho intenzivní barva dodá vašim výrobkům neuvěřitelný lesk a originalitu. Díky snadnému rozpouštění v látce se s ním pracuje velmi pohodlně a výsledek je prostě ohromující. Navíc je tak efektivní, že i malé množství postačí k získání syté barvy i na tenkých vrstvách pryskyřice. S jedním balením (10 g) dokážete okouzlit až 1 kg pryskyřice. Buďte kreativní a pusťte se do barevného experimentování s tímto skvělým produktem!

Hlavní parametry:
- Barvivo: karmínové fluorescenční práškové
- Určení: tónování epoxidových pryskyřic
- Intenzivní barva
- Snadné rozpouštění v látce
- Viditelné i na tenkých vrstvách pryskyřice
- Množství: 10 g (postačí na 1 kg pryskyřice)
Zobrazit více

Články odjinud