Tento litinový loupač suché kukuřice s vyhazovačem vyloupaných klasů je skvělým pomocníkem pro každého, kdo chce efektivně a rychle loupat kukuřici. S rotačním, čelně ozubeným bubnem, který je poháněn ruční klikou, je loupač snadno ovladatelný a účinný. Díky tvarovému příložníku pod pružinou je klas pevně přitlačován na buben a automaticky se přizpůsobuje různým průměrům klasu, což zajišťuje konzistentní výsledky. Loupač umožňuje upnutí na hranol o maximálních rozměrech 40 x 40 mm a vyloupaná zrna... Celý popis

Koupit za 750 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tento litinový loupač suché kukuřice s vyhazovačem vyloupaných klasů je skvělým pomocníkem pro každého, kdo chce efektivně a rychle loupat kukuřici. S rotačním, čelně ozubeným bubnem, který je poháněn ruční klikou, je loupač snadno ovladatelný a účinný. Díky tvarovému příložníku pod pružinou je klas pevně přitlačován na buben a automaticky se přizpůsobuje různým průměrům klasu, což zajišťuje konzistentní výsledky. Loupač umožňuje upnutí na hranol o maximálních rozměrech 40 x 40 mm a vyloupaná zrna padají do nádoby umístěné nad bednou nebo sudem.

Hlavní parametry:
- Materiál: litina
- Pohyb: ruční klikou
- Automatické přizpůsobení různým průměrům klasu
- Maximální rozměry upnutí: 40 x 40 mm
- Vyhazovač vyloupaných klasů
- Ideální pro loupaní suché kukuřice
Zobrazit více

Články odjinud