S touhle ruční litinovou loupačkou suché kukuřice s vyhazovačem vyloupaných klasů si usnadníte práci na zahradě nebo na chalupě. Díky rotačnímu, čelně ozubenému bubnu, který je poháněn ruční klikou, můžete snadno a efektivně loupat kukuřici. Verze s nožičkami zajišťuje stabilitu zařízení během používání. Klas je na buben přitlačován tvarovým příložníkem pod pružinou, což zajišťuje pevný úchop a snadné loupaní. Tato loupačka se automaticky přizpůsobuje různým průměrům klasu, což zvyšuje pohodlí a... Celý popis

Koupit za 587 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S touhle ruční litinovou loupačkou suché kukuřice s vyhazovačem vyloupaných klasů si usnadníte práci na zahradě nebo na chalupě. Díky rotačnímu, čelně ozubenému bubnu, který je poháněn ruční klikou, můžete snadno a efektivně loupat kukuřici. Verze s nožičkami zajišťuje stabilitu zařízení během používání. Klas je na buben přitlačován tvarovým příložníkem pod pružinou, což zajišťuje pevný úchop a snadné loupaní. Tato loupačka se automaticky přizpůsobuje různým průměrům klasu, což zvyšuje pohodlí a efektivitu vaší práce.

Hlavní parametry:
- Ruční litinová loupačka suché kukuřice
- Vyhazovač vyloupaných klasů
- Rotační, čelně ozubený buben
- Poháněno ruční klikou
- Verze s nožičkami pro stabilitu
- Tvarový příložník pod pružinou pro pevný úchop klasu
- Automatické přizpůsobení různým průměrům klasu
Zobrazit více

Články odjinud