S Rudokit žáruvzdorným tmelem můžete snadno a efektivně opravit krb, kámen nebo topeniště. Tento tmel má hutnou pastovitou konzistenci, což znamená, že není potřeba ho míchat s vodou. Díky svým vlastnostem je ideální pro opravy šamotových materiálů v topeništi nebo pro lepení izolačních desek Silca a Promasil. S Rudokit tmelem bude vaše údržba krbu hračkou. Hlavní parametry: - Žáruvzdorný tmel pro opravu krbů, kamen a topenišť - Hutná pastovitá konzistence - Nepotřebuje se míchat s vodou - Ideální... Celý popis

Koupit za 469 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S Rudokit žáruvzdorným tmelem můžete snadno a efektivně opravit krb, kámen nebo topeniště. Tento tmel má hutnou pastovitou konzistenci, což znamená, že není potřeba ho míchat s vodou. Díky svým vlastnostem je ideální pro opravy šamotových materiálů v topeništi nebo pro lepení izolačních desek Silca a Promasil. S Rudokit tmelem bude vaše údržba krbu hračkou.

Hlavní parametry:
- Žáruvzdorný tmel pro opravu krbů, kamen a topenišť
- Hutná pastovitá konzistence
- Nepotřebuje se míchat s vodou
- Ideální pro opravu šamotových materiálů a lepení izolačních desek Silca a Promasil
Zobrazit více

Parametry

Výrobce P-D Refractories

Články odjinud