Přinášíme vám praktický louskáček na vlašské ořechy, který vám usnadní louskání ořechů různých velikostí i druhů. Díky své pevné konstrukci a spolehlivosti se můžete spolehnout, že s ním otevřete každý ořech s lehkostí. Louskáček je vyroben z nerezové oceli, což zaručuje jeho odolnost a dlouhou životnost. S dřevěným stojanem a možností nastavení v závislosti na velikosti ořechu je tento louskáček nejen praktický, ale i stylovým doplňkem do vaší kuchyně. Hlavní parametry: - Materiál: nerezová ocel... Celý popis

Koupit za 259 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Přinášíme vám praktický louskáček na vlašské ořechy, který vám usnadní louskání ořechů různých velikostí i druhů. Díky své pevné konstrukci a spolehlivosti se můžete spolehnout, že s ním otevřete každý ořech s lehkostí. Louskáček je vyroben z nerezové oceli, což zaručuje jeho odolnost a dlouhou životnost. S dřevěným stojanem a možností nastavení v závislosti na velikosti ořechu je tento louskáček nejen praktický, ale i stylovým doplňkem do vaší kuchyně.

Hlavní parametry:
- Materiál: nerezová ocel
- Stojan: dřevěný
- Nastavitelné v závislosti na velikosti ořechu: ano
- Rozměry: 20 x 16 x 5 cm
- Hmotnost: 0,542 kg
- Hmotnost v balení: 0,576 kg
Zobrazit více

Články odjinud