S pevným louskáčkem na ořechy je rozlouskání oblíbených druhů ořechů hračka! Tento praktický nástroj je vhodný pro různé velikosti ořechů, včetně vlašských ořechů, lískových ořechů, pistácií a mnoha dalších. Díky vysoké kvalitě materiálu ze slitiny zinku je louskáček velmi odolný a nárazuvzdorný. Navíc je vybaven protiskluzovými rameny, které zajišťují pevný úchop během louskání. S tímto louskáčkem se rozlouskání ořechů stane hračkou díky jeho snadnému použití a designu, který vyžaduje jen minimální... Celý popis

Koupit za 67 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S pevným louskáčkem na ořechy je rozlouskání oblíbených druhů ořechů hračka! Tento praktický nástroj je vhodný pro různé velikosti ořechů, včetně vlašských ořechů, lískových ořechů, pistácií a mnoha dalších. Díky vysoké kvalitě materiálu ze slitiny zinku je louskáček velmi odolný a nárazuvzdorný. Navíc je vybaven protiskluzovými rameny, které zajišťují pevný úchop během louskání. S tímto louskáčkem se rozlouskání ořechů stane hračkou díky jeho snadnému použití a designu, který vyžaduje jen minimální sílu.

Hlavní parametry:
- Barva: grafitová
- Materiál: slitina zinku + PVC
- Protiskluzové rukojeti: ano
- Rozměry: 15,5 x 4,5 cm
- Hmotnost: 197 g
- Hmotnost v balení: 212 g
Zobrazit více

Články odjinud