Tento louskáček na vlašské ořechy je skvělým pomocníkem při louskání ořechů různých velikostí i druhů. S jeho pomocí budete mít ořechy otevřené rychle a snadno, aniž byste museli bojovat s jejich tvrdými skořápkami. Díky pevné konstrukci z nerezové oceli je louskáček velmi odolný a spolehlivý, takže se s ním budete moci spolehnout i při častém používání. Louskáček je vybaven dřevěným stojanem, který nejenže zajišťuje stabilitu při louskání, ale také dodává celému zařízení elegantní vzhled. Navíc... Celý popis

Koupit za 399 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tento louskáček na vlašské ořechy je skvělým pomocníkem při louskání ořechů různých velikostí i druhů. S jeho pomocí budete mít ořechy otevřené rychle a snadno, aniž byste museli bojovat s jejich tvrdými skořápkami. Díky pevné konstrukci z nerezové oceli je louskáček velmi odolný a spolehlivý, takže se s ním budete moci spolehnout i při častém používání.

Louskáček je vybaven dřevěným stojanem, který nejenže zajišťuje stabilitu při louskání, ale také dodává celému zařízení elegantní vzhled. Navíc je možné louskáček jednoduše nastavit podle velikosti ořechů, což zvyšuje jeho univerzálnost a praktičnost. S rozměry 20/16/5 cm se jedná o kompaktního pomocníka, který se vejde do každé kuchyně, a s hmotností pouhých 0,542 kg ho snadno přemístíte podle potřeby.

Pokud hledáte spolehlivý louskáček, který vám usnadní práci s ořechy a zároveň bude estetickým doplňkem vaší kuchyně, pak je tento produkt tou správnou volbou.

Hlavní parametry:
- Materiál: nerezová ocel
- Stojan: dřevěný
- Nastavitelné v závislosti na matici: ano
- Rozměry: 20/16/5 cm
- Hmotnost: 0,542 kg
- Hmotnost v balení: 0,576 kg
Zobrazit více

Články odjinud