S našimi kleštěmi na louskání ořechů už nikdy nebudete mít problém s ořechy! Tyto kleště jsou navrženy tak, aby zvládly různé typy a velikosti ořechů, a co je nejdůležitější, nedrtí jádra. Díky ergonomicky tvarovaným rukojetím s vrstvou pryže vám kleště pohodlně padnou do ruky a louskání ořechů bude hračka. Užijte si chutná oříšková překvapení bez zbytečné námahy! Hlavní parametry: - Vhodné pro různé typy a velikosti ořechů - Nedrtí jádra - Ergonomický design s pryžovými rukojetěmi - Rozměry: 15,5... Celý popis

Koupit za 95 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S našimi kleštěmi na louskání ořechů už nikdy nebudete mít problém s ořechy! Tyto kleště jsou navrženy tak, aby zvládly různé typy a velikosti ořechů, a co je nejdůležitější, nedrtí jádra. Díky ergonomicky tvarovaným rukojetím s vrstvou pryže vám kleště pohodlně padnou do ruky a louskání ořechů bude hračka. Užijte si chutná oříšková překvapení bez zbytečné námahy!

Hlavní parametry:
- Vhodné pro různé typy a velikosti ořechů
- Nedrtí jádra
- Ergonomický design s pryžovými rukojetěmi
- Rozměry: 15,5 x 4,5 cm
Zobrazit více

Články odjinud