RYOBI EMS 190 DCL
Doprava:
zdarma
Skladem
94 %
Pokosová pila Ryobi EMS190DC (5133000932)
Doprava:
zdarma
Skladem
98 %
Ryobi EMS190DCL ONE+ aku pokosová pila bez aku
98 %
Ryobi EMS190DCL 18V Akumulátorová pokosová pila (bez aku)
94 %
RYOBI 18V ONE+ 190 mm pokosová pila, bez aku 5133000932
Popis
S akumulátorovou pokosovou pilou je práce se dřevem hračkou. Přeřízne až 38 x 108 mm profil při úhlu 90° s precizním výsledkem díky řeznému kotouči s 24 zuby ze slinutého karbidu. Díky přednastaveným úhlům pokosu a úkosu od 0° do 45° je nastavení rychlé a snadné. Navíc je tato pila extrémně kompaktní a lehká, což zajišťuje skvělou přenositelnost.
Hlavní parametry:
- Kapacita úkosu napravo: 45°
- Kapacita pokosu do prava: 45°
- Kapacita pokosu nalevo: 45°
- Kapacita pokosu při 90°: 45 x 108 mm
- Max. kapacita řezání pokosu 0° / úkosu 45°: 35 x 108 mm
- Max. kapacita řezání pokosu 45° / úkosu 0°: 35 x 76 mm
- Max. kapacita řezání pokosu 45° / úkosu 45°: 35 x 76 mm
- Počet otáček bez zatížení: 4500 ot./min
- Průměr kotouče: 190 mm
- Typ nože: 24 zubý TCT
- Napětí: 18 V
- Počet dostupných akumulátorů: 0
- Nabíječka: ne
- Hmotnost bez aku: 7,1 kg
- Hmotnost vč. aku: 7,4 kg
Příslušenství:
- 1x TCT kotouč s 24 zuby
- 1x svorka
- 1x prachový sáček
- 1x klíč
Hlavní parametry:
- Kapacita úkosu napravo: 45°
- Kapacita pokosu nalevo: 45°
- Průměr kotouče: 190 mm
- Typ nože: 24 zubý TCT
- Napětí: 18 V
- Nabíječka: ne
- Hmotnost bez aku: 7,1 kg
- Hmotnost vč. aku: 7,4 kg
Příslušenství:
- 1x TCT kotouč s 24 zuby
- 1x svorka
- 1x prachový sáček
- 1x klíč
Parametry
| Výrobce | Ryobi |
| Kapovací | ano |
| Max. hloubka řezu | 45 mm |
| Typ pohonu | akumulátorové |
| Průměr kotouče | 190 mm |
| S pojezdem | ano |
| Balení | kartonová krabice |
| Otáčky kotouče | 4500 ot./min |
| Napětí | 18 V |