Ryobi RMS18190-0
Doprava:
zdarma
Skladem
94 %
Pokosová pila Ryobi RMS18190 -0 bez aku (5133005502)
Doprava:
zdarma
Skladem
98 %
Ryobi RMS18190-0 ONE+ aku pokosová pila bez aku
97 %
Ryobi 18V Akumulátorová 190mm pokosová pila RMS18190-0
98 %
Ryobi RMS18190-0 18V ONE+ pokosová pila s posuvem
Popis
S precizní řezačkou do dřeva zvládnete jakýkoli typ řezu s lehkostí a přesností. Díky kompaktnímu designu a nízké váze je stroj snadno přenosný a ideální volbou pro práci na různých místech. S 190mm kotoučem a 40 zuby s břity ze slinutého karbidu zaručuje vyšší výkon a kvalitní řezy. Přednastavené úhly pokosu doleva a doprava umožňují rychlé nastavení podle potřeby. Elektrická brzda zajistí bezpečnost a okamžitě zastaví kotouč po uvolnění spouště.
Hlavní parametry:
- Kapacita úkosu do leva: 45°
- Kapacita pokosu doleva: 47°
- Kapacita pokosu doprava: 47°
- Max. kapacita řezání pokosu 45° / úkosu 45°: 38 x 170 mm
- Max. kapacita řezání pokosu 45° / úkosu 90°: 50 x 170 mm
- Max. kapacita řezání pokosu 90° / úkosu 45°: 38 x 245 mm
- Max. kapacita řezání pokosu 90° / úkosu 90°: 50 x 245 mm
- Počet otáček bez zatížení: 3600 ot./min
- Průměr hřídele: 30 mm
- Průměr kotouče: 190 mm
- Napětí: 18 V
- Počet dostupných akumulátorů: 0
- Nabíječka: ne
- Hmotnost bez aku: 10,5 kg
- Hmotnost vč. aku: 10,9 kg
Příslušenství v balení:
- 1x TCT 40z kotouč
- 1x postranní držadlo
- 1x svorka
- 1x prachový sáček
- 1x klíč
(Pozn.: Neobsahuje akumulátor a nabíječku)
Hlavní parametry:
- Kapacita úkosu do leva: 45°
- Kapacita pokosu doleva: 47°
- Kapacita pokosu doprava: 47°
- Průměr hřídele: 30 mm
- Průměr kotouče: 190 mm
- Napětí: 18 V
- Nabíječka: ne
- Hmotnost bez aku: 10,5 kg
- Hmotnost vč. aku: 10,9 kg
Příslušenství v balení:
- 1x TCT 40z kotouč
- 1x postranní držadlo
- 1x svorka
- 1x prachový sáček
- 1x klíč
Parametry
| Výrobce | Ryobi |
| Hmotnost | 10.5 kg |
| Průměr kotouče | 190 mm |
| Typ pohonu | akumulátorové |
| Kapovací | ano |
| Balení | kartonová krabice |
| Otáčky kotouče | 3600 ot./min |
| Napětí | 18 V |