S elektrickou pokosovou pilou Ryobi RTMS1800-G budete mít nástroj, který vám poskytne precizní a výkonné řezání díky laserové technologii Exactline™. S 1800 W motorem a 48-zubým TCT kotoučem zvládnete různé řezy s maximální přesností. Díky hliníkovému odlitku stolu máte k dispozici dokonale rovný povrch pro vaše práce, který je ideální pro laserové navádění. Navíc je tato pila lehká a kompaktní, což usnadňuje její ukládání a přepravu. Ergonomické držadlo zajišťuje pohodlné opakované řezy, zatímco... Celý popis
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
99 %
RYOBI RTMS 1800G
Doprava:
zdarma
Skladem
89 %
RYOBI RTMS 1800G
Doprava:
zdarma
Skladem
98 %
Ryobi RTMS1800-G 1800W Stolová pokosová pila 254mm kotouč
94 %
RYOBI 1800 W 254 mm pokosová pila 5133002152
Popis
S elektrickou pokosovou pilou Ryobi RTMS1800-G budete mít nástroj, který vám poskytne precizní a výkonné řezání díky laserové technologii Exactline™. S 1800 W motorem a 48-zubým TCT kotoučem zvládnete různé řezy s maximální přesností. Díky hliníkovému odlitku stolu máte k dispozici dokonale rovný povrch pro vaše práce, který je ideální pro laserové navádění. Navíc je tato pila lehká a kompaktní, což usnadňuje její ukládání a přepravu. Ergonomické držadlo zajišťuje pohodlné opakované řezy, zatímco měkký start přispívá k vaší kontrole a bezpečnosti. S funkcí ochrany proti přetížení se také prodlužuje životnost pily.
Hlavní parametry:
- Max. hloubka řezání při 90°: 60 mm
- Max. kapacita řezání pokosu 0°/ úkosu 45°: 48 x 130mm
- Max. kapacita řezání pokosu 45° / úkosu 0°: 70 x 85mm
- Max. kapacita řezání pokosu 45° / úkosu 45°: 48 x 83mm
- Počet otáček bez zatížení: 4800 ot./min
- Průměr hřídele: 30 mm
- Průměr kotouče: 254 mm
- Typ kotouče: TCT kotouč (48 zubů)
- Typ nože: TCT kotouč (48 zubů)
- Napětí: 1800 W
- Hmotnost: 15 kg
Hlavní parametry:
- Průměr hřídele: 30 mm
- Průměr kotouče: 254 mm
- Napětí: 1800 W
- Hmotnost: 15 kg
Parametry
| Výrobce | Ryobi |
| Výkon | 1800 W |
| Průměr kotouče | 254 mm |
| Typ pohonu | elektrické |
| S pojezdem | ano |
| Kapovací | ano |
| Balení | kartonová krabice |
| Kombinované | ano |
| Napětí | 230 V |
| Hmotnost | 26.8 kg |
| Soft start | ano |
| Profesionální pokosové pily | ano |
| Kompaktní a lehké pokosové pily | ano |
| Max. hloubka řezu | 70 mm |