Tato kompaktní řetězová pila Ryobi RY18CS20A-0 s délkou lišty 20 cm je skvělým pomocníkem pro řezání malých polen na palivové dříví nebo prořezávání a odvětvování větví. Díky řetězu s více řeznými zuby poskytuje hladší řezy, nižší vibrace a snižuje zpětný ráz. Ruční systém mazání zajišťuje jednoduchou údržbu - stačí nanést olej přímo na lištu a řetěz. S možností napínání řetězu s pomocí nářadí je zaručena dlouhá životnost nástroje. Lehká, kompaktní a ovladatelná konstrukce pily snižuje únavu, umožňuje... Celý popis
Koupit za 2 790 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
95 %
Ryobi RY18CS20A-0
Doprava:
zdarma
Skladem
2 173 Kč
Koupit za 2 173 Kč
99 %
Ryobi RY18CS20A-0 ONE+ aku řetězová pila bez aku
Doprava:
zdarma
Skladem
2 395 Kč
Koupit za 2 395 Kč
86 %
Ryobi RY18CS20A-0
Doprava:
zdarma
Skladem
3 290 Kč
Koupit za 3 290 Kč
95 %
Aku kompaktní řetězová pila RY18CS20A-0 Ryobi 5133005414
Doprava:
zdarma
Skladem
2 790 Kč
Koupit za 2 790 Kč
93 %
Ryobi RY18CS20A-0 aku 18V řetězová pila ONE+ (bez baterie a nabíječky)
Doprava:
zdarma
Skladem
3 790 Kč
Koupit za 3 790 Kč
Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Tato kompaktní řetězová pila Ryobi RY18CS20A-0 s délkou lišty 20 cm je skvělým pomocníkem pro řezání malých polen na palivové dříví nebo prořezávání a odvětvování větví. Díky řetězu s více řeznými zuby poskytuje hladší řezy, nižší vibrace a snižuje zpětný ráz. Ruční systém mazání zajišťuje jednoduchou údržbu - stačí nanést olej přímo na lištu a řetěz. S možností napínání řetězu s pomocí nářadí je zaručena dlouhá životnost nástroje. Lehká, kompaktní a ovladatelná konstrukce pily snižuje únavu, umožňuje snadnou přepravu a kontrolu přesných řezů.
Hlavní parametry:
- Délka lišty: 20 cm
- Napínání řetězu bez použití nářadí: ne
- Rozchod: 1,09 mm
- Rozteč řetězu: 9,53 mm
- Rychlost řetězu: 4,6 m/s
- Napětí: 18 V
- Počet dostupných akumulátorů: 0
- Nabíječka: ne
- Hmotnost bez aku: 2,3 kg
- Hmotnost vč. aku: 2,8 kg
Hlavní parametry:
- Délka lišty: 20 cm
- Napínání řetězu bez použití nářadí: ne
- Rozchod: 1,09 mm
- Rozteč řetězu: 9,53 mm
- Rychlost řetězu: 4,6 m/s
- Napětí: 18 V
- Počet dostupných akumulátorů: 0
- Nabíječka: ne
- Hmotnost bez aku: 2,3 kg
- Hmotnost vč. aku: 2,8 kg
Parametry
| Výrobce | Ryobi |
| Typ pohonu | akumulátorové |
| Rychlost řetězu | 4.6 m/s |
| Délka lišty | 20 cm |
| Hmotnost | 2.3 kg |
| Jednoruční | ano |
| Ergonomická rukojeť | ano |
| Bezuhlíkové | ano |
| S bezpečnostní pojistkou | ano |
| KickbackStop | ano |
| Kompaktní řetězové pily | ano |
| Kapacita řezu | pro malé větve (do 15 cm) |
| Vhodné použití | vhodné pro krátké práce |
| Mobilita | snadno přenosné (do 4 kg) |
| Náročnost údržby | s náročnější údržbou |
| Elektrické řetězové pily | ano |
| Max. hloubka řezu | 150 mm |