S & R FFP2 Polomaska

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Ochranná maska FFP2 s ventilem aktiv je skvělým řešením pro ty, kteří chtějí mít maximální ochranu před nečistotami ve vzduchu. Díky kvalitnímu filtru dokáže efektivně zachytit drobné částice, aerosoly či bakterie, čímž minimalizuje riziko infekce. Ventil umožňuje pohodlnější dýchání a snižuje pocit dusno uvnitř masky. Maska je vyrobena z kvalitních materiálů, které jsou příjemné na dotek a zároveň zajistí pohodlné nošení i po delší dobu. S touto ochrannou maskou budete mít jistotu, že vaše dýchací... Celý popis

Koupit za 895 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Ochranná maska FFP2 s ventilem aktiv je skvělým řešením pro ty, kteří chtějí mít maximální ochranu před nečistotami ve vzduchu. Díky kvalitnímu filtru dokáže efektivně zachytit drobné částice, aerosoly či bakterie, čímž minimalizuje riziko infekce. Ventil umožňuje pohodlnější dýchání a snižuje pocit dusno uvnitř masky. Maska je vyrobena z kvalitních materiálů, které jsou příjemné na dotek a zároveň zajistí pohodlné nošení i po delší dobu. S touto ochrannou maskou budete mít jistotu, že vaše dýchací cesty jsou v bezpečí, a to i v prostředí s vyšší koncentrací nečistot.

Hlavní parametry:
- Typ masky: FFP2 s ventilem aktiv
- Počet kusů: 10
- Filtrační účinnost: min. 95%
- Materiál: kvalitní a příjemný na dotek
- Ventil pro pohodlnější dýchání
- Ochrana před aerosoly, částicemi a bakteriemi
Zobrazit více

Parametry

Velikost univerzální
Typ polomasky
respirátory s ventilací ano

Články odjinud