Teplovodní výměník s ochlazovací smyčkou je dokonalým doplňkem pro vaši pečící troubu či varnou desku. Díky černé barvě se skvěle hodí do každé kuchyně. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm, což zajišťuje dlouhou životnost a odolnost. Prosklená dvířka topeniště i trouby s teploměrem vám umožní snadné sledování procesu vaření či pečení. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami, což zlepšuje výkon a účinnost. Keramické sklo dvířek je odolné teplotám do 850°C... Celý popis
Koupit za 58 649 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Teplovodní výměník s ochlazovací smyčkou je dokonalým doplňkem pro vaši pečící troubu či varnou desku. Díky černé barvě se skvěle hodí do každé kuchyně. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm, což zajišťuje dlouhou životnost a odolnost. Prosklená dvířka topeniště i trouby s teploměrem vám umožní snadné sledování procesu vaření či pečení. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami, což zlepšuje výkon a účinnost. Keramické sklo dvířek je odolné teplotám do 850°C a litinový rošt na dně spalovací komory zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla. Těsnění dvířek ze skelných vláken a sekundární vzduchová klapka zvyšují efektivitu spalování a zabraňují usazování sazí. S kovovými dveřními klikami je manipulace s výměníkem snadná a pohodlná.
Hlavní parametry:
- Barva: černá
- Materiál: ocelový plech
- Síla plechu: 3-4 mm
- Teplotní odolnost keramického skla: do 850°C
- Těsnění dvířek: skelná vlákna
- Litinový rošt na dně spalovací komory
- Sekundární vzduchová klapka pro zvýšení účinnosti
- Kovové dveřní kliky
Hlavní parametry:
- Barva: černá
- Materiál: ocelový plech
- Síla plechu: 3-4 mm
- Teplotní odolnost keramického skla: do 850°C
- Těsnění dvířek: skelná vlákna
- Litinový rošt na dně spalovací komory
- Sekundární vzduchová klapka pro zvýšení účinnosti
- Kovové dveřní kliky
Parametry
| Hmotnost | 220 kg |
| Výška | 91 cm |
| Šířka | 90 cm |
| Hloubka | 66 cm |
| Barva | šedé |
| Palivo | dřevo a dřevěné brikety |
| S výměníkem | ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Sporáky s troubou na tuhá paliva | ano |
| Výrobce | Victoria |
| Výkon | 0.007 kW |
| Trouba | s troubou |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Sporáky s ohřevem vody na tuhá paliva | ano |