Pro všechny milovníky ručních prací a kreativity přinášíme soupravu Little Princess - Lvice, která vám umožní vytvořit krásný křížkový vyšitý obrazek. Tato souprava obsahuje vše, co potřebujete k tomu, abyste se ponořili do světa vyšívání. Vyšívací látku Aidu 16ct bílé barvy s hustotou 6,4 stehů na centimetr, vyšívací přízi Anchor mulinky vyrobenou z 100% bavlny, předlohu natištěnou na papíře, návod na vyšívání, vyšívací jehlu a vše potřebné k vytvoření vyšitého obrazu o rozměrech 30 x 30 cm. Staňte... Celý popis

Koupit za 769 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pro všechny milovníky ručních prací a kreativity přinášíme soupravu Little Princess - Lvice, která vám umožní vytvořit krásný křížkový vyšitý obrazek. Tato souprava obsahuje vše, co potřebujete k tomu, abyste se ponořili do světa vyšívání. Vyšívací látku Aidu 16ct bílé barvy s hustotou 6,4 stehů na centimetr, vyšívací přízi Anchor mulinky vyrobenou z 100% bavlny, předlohu natištěnou na papíře, návod na vyšívání, vyšívací jehlu a vše potřebné k vytvoření vyšitého obrazu o rozměrech 30 x 30 cm. Staňte se tvůrcem a vytvořte si vlastní umělecké dílo s touto originální soupravou na křížkové vyšívání.

Hlavní parametry:
- Vyšívací látku Aidu 16ct bílá s hustotou 6,4 stehů/cm
- Vyšívací příze Anchor mulinky z 100% bavlny
- Předlohu natištěnou na papíře
- Návod na vyšívání
- Vyšívací jehlu
- Velikost výšivky 30 x 30 cm
Zobrazit více

Články odjinud