Zahalte se do kouzelné atmosféry s touto úchvatnou soupravou na křížkové vyšívání "Magestic Sunset". S touto soupravou vytvoříte skvostné dílo, které zaujme každého pozorovatele. Souprava obsahuje vyšívací látku Aidu 16ct v bílé barvě s hustotou 6,4 stehů na centimetr, která poskytne ideální podklad pro vaši vyšitou krajinu. K tomu získáte vyšívací přízi Anchor mulinky vyrobenou z 100% bavlny, která dodá vaší práci jemnost a barevnou sytost. Součástí balení je také předloha natištěná na papíře,... Celý popis

Koupit za 275 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Zahalte se do kouzelné atmosféry s touto úchvatnou soupravou na křížkové vyšívání "Magestic Sunset". S touto soupravou vytvoříte skvostné dílo, které zaujme každého pozorovatele. Souprava obsahuje vyšívací látku Aidu 16ct v bílé barvě s hustotou 6,4 stehů na centimetr, která poskytne ideální podklad pro vaši vyšitou krajinu. K tomu získáte vyšívací přízi Anchor mulinky vyrobenou z 100% bavlny, která dodá vaší práci jemnost a barevnou sytost. Součástí balení je také předloha natištěná na papíře, abyste měli jasný obraz toho, jak má hotová vyšitá krajina vypadat. S návodem na vyšívání a vyšívací jehlou ve velikosti vhodné pro výšivku o rozměrech 13 x 13 cm budete mít vše, co potřebujete k tomu, abyste se ponořili do tvůrčího procesu a vytvořili si vlastní malý kousek umění.

Hlavní parametry:
- Vyšívací látku Aidu 16ct bílá - 6,4 stehů/cm
- Vyšívací příze Anchor mulinky - 100% bavlna
- Předlohu natištěnou na papíře
- Návod na vyšívání
- Vyšívací jehlu
- Velikost výšivky 13 x 13 cm
Zobrazit více

Články odjinud