Začněte svou cestu do světa křížkového vyšívání s touto úžasnou soupravou vodního mlýna! S touto soupravou získáte vše, co potřebujete k tomu, abyste vytvořili krásný vyšívaný obraz plný detailů a barev. Vyšívací látku Aidu 16ct bílé barvy s hustotou 6,4 stehů na centimetr, vyšívací přízi Anchor mulinky z 100% bavlny, předlohu natištěnou na papíře pro snadné sledování vzoru a návod, který vás provede celým procesem. S velikostí výšivky 25 x 32 cm můžete vytvořit skvostné dílo, které si budete rádi... Celý popis

Koupit za 459 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Začněte svou cestu do světa křížkového vyšívání s touto úžasnou soupravou vodního mlýna! S touto soupravou získáte vše, co potřebujete k tomu, abyste vytvořili krásný vyšívaný obraz plný detailů a barev. Vyšívací látku Aidu 16ct bílé barvy s hustotou 6,4 stehů na centimetr, vyšívací přízi Anchor mulinky z 100% bavlny, předlohu natištěnou na papíře pro snadné sledování vzoru a návod, který vás provede celým procesem. S velikostí výšivky 25 x 32 cm můžete vytvořit skvostné dílo, které si budete rádi pověsíte na zeď nebo dáte jako originální dárek. Ponořte se do relaxačního světa křížkového vyšívání s touto inspirativní soupravou!

Hlavní parametry:
- Vyšívací látku Aidu 16ct bílá s hustotou 6,4 stehů/cm
- Vyšívací příze Anchor mulinky z 100% bavlny
- Předloha natištěná na papíře
- Návod na vyšívání
- Velikost výšivky 25 x 32 cm
Zobrazit více

Články odjinud