Vysoce kvalitní plastová okna SALAMANDER 73 přinášejí osvědčené konstrukční řešení a tradici od roku 2005. Jsou stabilní, pevná, těsná a zajistí vám vynikající tepelnou a zvukovou izolaci. Tato profesionální okna jsou navržena s ohledem na potřeby zákazníků a díky vlastní montáži ušetříte čas a peníze. Hlavní parametry: - Zasklení izolačním dvojsklem Ug= 1,1 W/m2K nebo trojsklem Ug= 0,7 W/m2K s teplým rámečkem - Čtyrpolohová okenní kliky pro mikroventilaci a moderní design - Součástí balení hliníková... Celý popis

Koupit za 2 788 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vysoce kvalitní plastová okna SALAMANDER 73 přinášejí osvědčené konstrukční řešení a tradici od roku 2005. Jsou stabilní, pevná, těsná a zajistí vám vynikající tepelnou a zvukovou izolaci. Tato profesionální okna jsou navržena s ohledem na potřeby zákazníků a díky vlastní montáži ušetříte čas a peníze.

Hlavní parametry:
- Zasklení izolačním dvojsklem Ug= 1,1 W/m2K nebo trojsklem Ug= 0,7 W/m2K s teplým rámečkem
- Čtyrpolohová okenní kliky pro mikroventilaci a moderní design
- Součástí balení hliníková klika, plastové krytky, vícekomorový podkladní profil, dokumentace a ochranné balení
- Doprava a balení zajištěna pevnými ochrannými rohy a stretch fólií

Nízká cena těchto oken není na úkor kvality, díky optimalizaci nákupů, finanční stabilitě a dlouholetým zkušenostem ve výrobě jsou ceny udržovány na nejnižší úrovni na trhu.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Salamander
Materiál okna plastová
Počet komor 5
Šířka 100 cm
Výška 41 cm
Sklopná ano
Plastová okna ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud