Vylepšete svůj domov tímto moderním a elegantním oknem, které zlepší izolaci a zároveň dodá vašemu interiéru sofistikovaný vzhled. Okno je vyrobeno z kvalitních materiálů a nabízí vynikající tepelně izolační vlastnosti. Díky šedé barvě těsnění a šířce profilu 70 mm se snadno sladí s různými styly interiérů. S šesti komorami a speciálním sklem 4/16/4 poskytuje optimální ochranu proti teplotním výkyvům a hluku zvenčí. S tímto oknem si užijete pohodlí a klid ve vašem domově. Hlavní parametry: - Rozměry:... Celý popis

Koupit za 1 650 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vylepšete svůj domov tímto moderním a elegantním oknem, které zlepší izolaci a zároveň dodá vašemu interiéru sofistikovaný vzhled. Okno je vyrobeno z kvalitních materiálů a nabízí vynikající tepelně izolační vlastnosti. Díky šedé barvě těsnění a šířce profilu 70 mm se snadno sladí s různými styly interiérů. S šesti komorami a speciálním sklem 4/16/4 poskytuje optimální ochranu proti teplotním výkyvům a hluku zvenčí. S tímto oknem si užijete pohodlí a klid ve vašem domově.

Hlavní parametry:
- Rozměry: 410x410 mm
- Váha: 8,69 Kg
- Koeficient tepelné propustnosti: 1,5
- Typ skla: 4/16/4
- Barva těsnění: Šedá
- Šířka profilu: 70 mm
- Počet komor: 6
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Salamander
Materiál okna plastová
Počet komor 5
Šířka 45 cm
Výška 45 cm
Sklopná ano
Okna s energetickou úsporou ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud