Osvěžte svůj domov čistým a dezinfikovaným vzduchem díky éterickému oleji z eukalyptu. Tento přírodní produkt je známý svými antiseptickými vlastnostmi a je ideální pro zlepšení stavu dýchacích cest, boj s nachlazením, virózami a migrénami. Navíc dokonale osvěžuje a zvlhčuje vzduch, čímž neutralizuje nepříjemné pachy v interiéru. Stačí jednoduše rozprašit airspray do místnosti a okamžitě si užívat jeho blahodárné účinky. Hlavní parametry: - Antiseptické vlastnosti éterického oleje z eukalyptu -... Celý popis

Koupit za 160 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Osvěžte svůj domov čistým a dezinfikovaným vzduchem díky éterickému oleji z eukalyptu. Tento přírodní produkt je známý svými antiseptickými vlastnostmi a je ideální pro zlepšení stavu dýchacích cest, boj s nachlazením, virózami a migrénami. Navíc dokonale osvěžuje a zvlhčuje vzduch, čímž neutralizuje nepříjemné pachy v interiéru. Stačí jednoduše rozprašit airspray do místnosti a okamžitě si užívat jeho blahodárné účinky.

Hlavní parametry:
- Antiseptické vlastnosti éterického oleje z eukalyptu
- Osvěžuje a zvlhčuje vzduch
- 100% přírodní složení
- Ideální pro domácnosti, kanceláře, čekárny atd.
- Snadné použití rozprašovačem

Varování:
- Zamezte přímému kontaktu s kůží a očima
- Nepoužívejte vnitřně
- Uchovávejte mimo dosah dětí
- Skladujte v chladu, mimo dosah tepla a ohně
- Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky
- Při potřebě lékařské pomoci mějte po ruce obal nebo štítek výrobku
Zobrazit více

Parametry

Značka Saloos
Druh spreje
Objem 50 ml
Hmotnost 0 g
Výrobce Saloos
Osvěžovače vzduchu s vůní dřeva nebo koření ano

Články odjinud