Přineste svým rostlinám dokonalou péči s tímto samozavlažovacím truhlíkem, který je ideální pro balkonové rostliny, bylinky a různé sezónní aranžmá jak v interiéru, tak i exteriéru. Díky praktickému designu můžete truhlíky snadno zavěsit pomocí jednoduchých držáků a vytvořit tak elegantní zelený koutek ve vašem domově. Hlavní parametry: - Délka: 60 cm - Šířka: 17 cm - Výška: 15 cm - Celkový objem: 9,1 l - Barva: hnědá
Koupit za 115 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
80 %
Samozavlažovací truhlík GARDEN FLOR 60 cm hnědý
Doprava:
zdarma
Skladem
205 Kč
Koupit za 205 Kč
79 %
Samozavlažovací truhlík Garden Flor 60 cm hnědý
Doprava:
zdarma
Skladem
124 Kč
Koupit za 124 Kč
96 %
Samozavlažovací truhlík Garden Flor 60 cm hnědý
Doprava:
zdarma
Skladem
109 Kč
Koupit za 109 Kč
85 %
Samozavlažovací truhlík Garden Flor 60 cm hnědý
Doprava:
zdarma
Skladem
124 Kč
Koupit za 124 Kč
50 %
Plastkon samozavl. truhlík Garden Flor 60 cm hnědý
Doprava:
zdarma
Skladem
98 Kč
Koupit za 98 Kč
Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Přineste svým rostlinám dokonalou péči s tímto samozavlažovacím truhlíkem, který je ideální pro balkonové rostliny, bylinky a různé sezónní aranžmá jak v interiéru, tak i exteriéru. Díky praktickému designu můžete truhlíky snadno zavěsit pomocí jednoduchých držáků a vytvořit tak elegantní zelený koutek ve vašem domově.
Hlavní parametry:
- Délka: 60 cm
- Šířka: 17 cm
- Výška: 15 cm
- Celkový objem: 9,1 l
- Barva: hnědá
Hlavní parametry:
- Délka: 60 cm
- Šířka: 17 cm
- Výška: 15 cm
- Celkový objem: 9,1 l
- Barva: hnědá
Parametry
| Výrobce | Plastkon |
| Hloubka | 17 cm |
| Materiál | plastové |
| Objem | 9.1 l |
| Výška | 15 cm |
| Samozavlažovací | ano |
| Barva | hnědé |
| Typ | truhlík |
| Venkovní | ano |
| Tvar | obdélníkové |
| Balkonové | ano |
| Šířka | 14 cm |
| Přenosnost | přenosné |
| Kovové květináče a truhlíky | ano |
| Visací květináče a truhlíky | ano |