Sanytol Dezinfekce osvěžovač vzduchu květinová 300ml je účinný pomocník pro čištění a dezinfekci vaší domácnosti. S jediným krokem dokáže vyčistit vzduch a zároveň dezinfikovat povrchy. Díky svému složení zajišťuje dokonalou hygienu a zanechává příjemně svěží květinovou vůni. Tento osvěžovač dokáže eliminovat 99,9 % bakterií, plísní a virů, včetně viru chřipky typu A (H1N1). - Dezinfikuje a čistí vzduch, povrchy a bytové textilie - Absorbuje a ničí pachy odstraňováním jejich příčiny (mikroby) -... Celý popis

Koupit za 117 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Sanytol Dezinfekce osvěžovač vzduchu květinová 300ml je účinný pomocník pro čištění a dezinfekci vaší domácnosti. S jediným krokem dokáže vyčistit vzduch a zároveň dezinfikovat povrchy. Díky svému složení zajišťuje dokonalou hygienu a zanechává příjemně svěží květinovou vůni. Tento osvěžovač dokáže eliminovat 99,9 % bakterií, plísní a virů, včetně viru chřipky typu A (H1N1).

- Dezinfikuje a čistí vzduch, povrchy a bytové textilie
- Absorbuje a ničí pachy odstraňováním jejich příčiny (mikroby)
- Nezanechává skvrny a je šetrný k textiliím
- Příjemně provoní celou domácnost květinovou vůní

Hlavní parametry:
- Objem: 300 ml
- Účinnost: Zahubí 99,9 % bakterií, plísní a virů včetně viru chřipky typu A (H1N1)
- Vůně: Květinová
- Bezpečnostní upozornění: Před použitím si vždy pečlivě přečtěte informace o přípravku
Zobrazit více

Parametry

Značka Sanytol
Objem 300 ml
Hmotnost 250 g
Výrobce Sanytol
Osvěžovače vzduchu s vůní květin ano

Články odjinud