SATA air star F A2P3

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Když se řekne kvalitní ochrana pro lakýrníky, tak se řekne SATA. Tahle lehká lakýrnická polomaska je tím nejlepším, co můžete mít pro ochranu proti prachu, špíně a organickým látkám z rozpouštědel. Díky svému designu skvěle padne na různé tvary a velikosti obličeje a navíc je velmi pohodlná i pro ty, kteří nosí brýle. S praktickým bajonetovým systémem výměny filtrů a inovativním 4 bodovým systémem rychlého upínání masky na hlavu je používání naprosto bezstarostné. V balení najdete dva filtry A2P3... Celý popis

Koupit za 4 402 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Když se řekne kvalitní ochrana pro lakýrníky, tak se řekne SATA. Tahle lehká lakýrnická polomaska je tím nejlepším, co můžete mít pro ochranu proti prachu, špíně a organickým látkám z rozpouštědel. Díky svému designu skvěle padne na různé tvary a velikosti obličeje a navíc je velmi pohodlná i pro ty, kteří nosí brýle. S praktickým bajonetovým systémem výměny filtrů a inovativním 4 bodovým systémem rychlého upínání masky na hlavu je používání naprosto bezstarostné. V balení najdete dva filtry A2P3 pro zachycení těkavých částic, 10 ks papírových předfiltrů a hygienický box pro skladování.

Hlavní parametry:
- Lehká lakýrnická polomaska SATA
- Ochrana před prachem, špínou a organickými látkami z rozpouštědel
- Dobře padnoucí na různé velikosti a typy obličejů
- Velmi lehká a pohodlná konstrukce, vhodná i pro nositele brýlí
- Bajonetový systém výměny filtrů
- 4 bodový systém rychlého upínání masky na hlavu
- Obsahuje: 2x filtry A2P3, 10x papírové předfiltry, hygienický box
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Sata
masky s ochranou proti prachu a pylu ano
masky s ochranou proti znečištění ovzduší ano

Články odjinud