SATA Vision 2000 je profesionální celoobličejová kukla navržená pro použití s průmyslovou pásovou jednotkou. Tato kukla je vybavena T-kusem a hadicovou spojkou, což umožňuje snadné a pohodlné použití při lakýrnictví, natírání nebo jiných pracích, kde je zapotřebí ochrana obličeje a dýchacích cest. Díky kvalitnímu materiálu a preciznímu zpracování poskytuje kukla vysokou úroveň ochrany a pohodlí při práci. Hlavní parametry: - Celoobličejová kukla pro průmyslové použití - Kompatibilní s průmyslovou... Celý popis

Koupit za 14 202 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

SATA Vision 2000 je profesionální celoobličejová kukla navržená pro použití s průmyslovou pásovou jednotkou. Tato kukla je vybavena T-kusem a hadicovou spojkou, což umožňuje snadné a pohodlné použití při lakýrnictví, natírání nebo jiných pracích, kde je zapotřebí ochrana obličeje a dýchacích cest. Díky kvalitnímu materiálu a preciznímu zpracování poskytuje kukla vysokou úroveň ochrany a pohodlí při práci.

Hlavní parametry:
- Celoobličejová kukla pro průmyslové použití
- Kompatibilní s průmyslovou pásovou jednotkou
- Vysoce kvalitní materiál a precizní zpracování
- Vybavena T-kusem a hadicovou spojkou
- Poskytuje vysokou úroveň ochrany a pohodlí
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Sata

Články odjinud