Scandiccare TERRASSEN-ÖL je přírodní terasový olej, který poskytuje vynikající ochranu dřevěným terasám vystaveným nepříznivým povětrnostním podmínkám. Díky vysoké penetrační schopnosti proniká hluboko do dřeva, kde vytváří ochrannou vrstvu proti vlhkosti, hnilobě, bakteriím a plísním. Tento olej je navržen tak, aby odolával UV záření a minimalizoval objemové změny dřeva, což zajišťuje dlouhou životnost terasy. Jeho bezbarvý odstín se s časem jen lehce mění, což zajišťuje zachování přirozeného vzhledu... Celý popis

Koupit za 1 440 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Scandiccare TERRASSEN-ÖL je přírodní terasový olej, který poskytuje vynikající ochranu dřevěným terasám vystaveným nepříznivým povětrnostním podmínkám. Díky vysoké penetrační schopnosti proniká hluboko do dřeva, kde vytváří ochrannou vrstvu proti vlhkosti, hnilobě, bakteriím a plísním. Tento olej je navržen tak, aby odolával UV záření a minimalizoval objemové změny dřeva, což zajišťuje dlouhou životnost terasy. Jeho bezbarvý odstín se s časem jen lehce mění, což zajišťuje zachování přirozeného vzhledu dřeva.

Hlavní parametry:
- Spotřeba: cca 0,15 - 0,2 l/m2
- Teplota při zpracování: 5 až 35°C
- Speciální pigmentace s odstíny: bezbarvý, pinie, rustikální dub, světlý dub, kaštan, mahagon, švédská červená, jedlově zelená
- Doba schnutí: cca 24 - 48 hodin
- Použití: nátěry dřeva v exteriéru, terasy, venkovní podlahy, balkóny, plotové dílce
- Vhodné pro evropské, tropické i severoamerické dřeviny
- Nutnost obnovy nátěru po roce
- Aplikace ve 2-3 vrstvách s intervalem 15-30 minut
- Odstranění přebytečného oleje po posledním nátěru
- Varování: textilie použité k odstranění oleje mohou samovznítit, je nutné je správně zlikvidovat

Scandiccare TERRASSEN-ÖL je ideální volbou pro ty, kteří chtějí chránit svou dřevěnou terasu nejen před nepříznivými povětrnostními podmínkami, ale také zachovat její přirozený vzhled a prodloužit její životnost. S tímto olejem můžete být jisti, že vaše terasa bude krásná a chráněná po dlouhou dobu.
Zobrazit více

Parametry

Značka Scandiccare
Velikost balení 3 l

Určitě si přečtěte

Články odjinud