Výkonné vrtací a bourací kladivo Scheppach DH 1200 MAX je skvělým a univerzálním pomocníkem při všech bouracích i vrtacích pracích téměř v jakémkoliv materiálu. Kombinace silného motoru, variabilního nastavení rychlosti a vysoké síly úderu 9 J ho řadí mezi špičková kladiva své třídy. S možností přepnutí do tří módů - sekání, vrtání a vrtání s příklepem, poskytuje maximální flexibilitu využití. Nastavitelná rukojeť, protiskluzové držadlo a antivibrační systém zvyšují komfort práce. Díky systému uchycení... Celý popis
Koupit za 4 599 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
96 %
Scheppach DH 1200 MAX
Doprava:
zdarma
Skladem
4 599 Kč
Koupit za 4 599 Kč
Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Výkonné vrtací a bourací kladivo Scheppach DH 1200 MAX je skvělým a univerzálním pomocníkem při všech bouracích i vrtacích pracích téměř v jakémkoliv materiálu. Kombinace silného motoru, variabilního nastavení rychlosti a vysoké síly úderu 9 J ho řadí mezi špičková kladiva své třídy. S možností přepnutí do tří módů - sekání, vrtání a vrtání s příklepem, poskytuje maximální flexibilitu využití. Nastavitelná rukojeť, protiskluzové držadlo a antivibrační systém zvyšují komfort práce. Díky systému uchycení SDS Max je výměna nástroje rychlá a pohodlná. Kladivo je dodáváno s pevným kufrem, přídavnou rukojetí a dvěma sekáči, aby bylo připraveno k okamžitému použití.
Hlavní parametry:
- Napájení: síťové (230 V)
- Příkon: 1050 W
- Typ kladiva: kombinované
- Upínání: SDS Max
- Typ příklepu: mechanický
- Síla úderu: 9 J
- Počet úderů: 0-3780 úd/min
- Otáčky: 0-480 ot/min
- Typ elektromotoru: bezuhlíkový
- Hmotnost: 6 kg
- Možnost využití: hobby
Hlavní parametry:
- Napájení: síťové (230 V)
- Příkon: 1050 W
- Typ kladiva: kombinované
- Upínání: SDS Max
- Typ příklepu: mechanický
- Síla úderu: 9 J
- Počet úderů: 0-3780 úd/min
- Otáčky: 0-480 ot/min
- Typ elektromotoru: bezuhlíkový
- Hmotnost: 6 kg
- Možnost využití: hobby
Parametry
| Výrobce | Scheppach |
| Typ | kombinovaná |
| Upínání | SDS Max |
| Hmotnost | 6 kg |
| Příkon | 1050 W |
| Výkon | 1050 W |
| Energie úderu | 9 J |
| Otáčky na prázdno | 480 ot./min |
| S antivibračním systémem | ano |
| S kufrem v balení | ano |
| Zdroj napájení | ze sítě |
| Počet úderů | 3780 |
| Úroveň komfortu při práci | se základním komfortem |
| Intenzita použití | pro profesionální denní použití |
| Mobilita | středně těžké (4–8 kg) |