Schneider STSH DGKD770121

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Hledáte spolehlivý a odolný doplněk do vaší sbírky? Tento produkt je ideální volbou pro vás! S jeho tělem z odolného plastu a velkým, vyměnitelným skleněným kontrolním okénkem vám tento produkt poskytne nejen skvělou ochranu, ale také umožní snadnou kontrolu obsahu. Díky své kvalitní konstrukci a praktickému designu se tento produkt stane nezbytným doplňkem vaší sbírky. Hlavní parametry: - Tělo z odolného plastu - Velké, vyměnitelné skleněné kontrolní okénko

Koupit za 1 575 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Hledáte spolehlivý a odolný doplněk do vaší sbírky? Tento produkt je ideální volbou pro vás! S jeho tělem z odolného plastu a velkým, vyměnitelným skleněným kontrolním okénkem vám tento produkt poskytne nejen skvělou ochranu, ale také umožní snadnou kontrolu obsahu. Díky své kvalitní konstrukci a praktickému designu se tento produkt stane nezbytným doplňkem vaší sbírky.

Hlavní parametry:
- Tělo z odolného plastu
- Velké, vyměnitelné skleněné kontrolní okénko
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Schneider
ochranné polomasky s filtry ano
masky s výměnnými filtry ano
ochranné polomasky s UV filtrem ano
ochranné polomasky s antibakteriálním účinkem ano
ochranné polomasky s možností výměny filtrů ano

Články odjinud