Scott AVIVA 40 8005002

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Ochranná dýchací polomaska SCOTT AVIVA 40 kombinuje moderní design s vysokou funkčností. Díky ergonomickému tvaru z měkkého TPE se maska dokonale přizpůsobí tváři uživatele a snadno se kombinuje s ochrannými brýlemi. Maska je vybavena závitem 40 mm *1/7" pro jednoduchou instalaci filtru z řady SCOTT PRO 2000 s hmotností do 300g. Důkladná údržba není žádný problém, protože masku lze snadno rozebrat a dokonce ji můžete umýt v myčce nádobí. Pohodlí zajišťuje nastavitelný pás textilní gumy s protiskluznou... Celý popis

Koupit za 580 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Ochranná dýchací polomaska SCOTT AVIVA 40 kombinuje moderní design s vysokou funkčností. Díky ergonomickému tvaru z měkkého TPE se maska dokonale přizpůsobí tváři uživatele a snadno se kombinuje s ochrannými brýlemi. Maska je vybavena závitem 40 mm *1/7" pro jednoduchou instalaci filtru z řady SCOTT PRO 2000 s hmotností do 300g.

Důkladná údržba není žádný problém, protože masku lze snadno rozebrat a dokonce ji můžete umýt v myčce nádobí. Pohodlí zajišťuje nastavitelný pás textilní gumy s protiskluznou podložkou na temeni hlavy. Ochranné filtry nejsou součástí balení a je nutné je dokoupit zvlášť podle konkrétního určení použití.

Pokud hledáte spolehlivou ochranu dýchacích cest s moderním designem, pak je polomaska SCOTT AVIVA 40 ideální volbou pro vás.

Hlavní parametry:
- Moderní design s ergonomickým tvarem
- Materiál: měkké TPE
- Závit pro filtr: 40 mm *1/7"
- Možnost kombinace s ochrannými brýlemi
- Možnost rozebrání pro snadnou údržbu
- Možnost mytí v myčce nádobí
- Nastavitelný pás textilní gumy s protiskluznou podložkou
- Barva: šedá
- Velikost: L
Zobrazit více

Parametry

Velikost L

Články odjinud