Scott Polomaska AVIVA 40

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Sada ochranné dýchací polomasky SCOTT AVIVA 40 je skvělým společníkem pro práci v prachu a s netoxickými částicemi. Díky ergonomickému tvaru lícnice z měkkého TPE se maska perfektně přizpůsobí vašemu obličeji a může být pohodlně kombinována s ochrannými brýlemi. Sada obsahuje také filtr P3 se závitem 1,7" x 40 mm, který zajišťuje účinnou ochranu. Maska je kompatibilní s filtry z profesionální řady SCOTT PRO 2000, což zvyšuje její využitelnost a efektivitu. Díky možnosti rozložení je maska snadno... Celý popis

Koupit za 1 015 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Sada ochranné dýchací polomasky SCOTT AVIVA 40 je skvělým společníkem pro práci v prachu a s netoxickými částicemi. Díky ergonomickému tvaru lícnice z měkkého TPE se maska perfektně přizpůsobí vašemu obličeji a může být pohodlně kombinována s ochrannými brýlemi. Sada obsahuje také filtr P3 se závitem 1,7" x 40 mm, který zajišťuje účinnou ochranu. Maska je kompatibilní s filtry z profesionální řady SCOTT PRO 2000, což zvyšuje její využitelnost a efektivitu. Díky možnosti rozložení je maska snadno udržovatelná a dokonce ji můžete vyčistit v myčce nádobí. Pohodlné nošení zajišťuje nastavitelný pás textilní gumy s protiskluznou podložkou na temeni hlavy. S touto šedou maskou ve velikosti M budete mít nejen skvělou ochranu, ale také pohodlí při práci.

Hlavní parametry:
- Ochranná dýchací polomaska SCOTT AVIVA 40
- Filtr P3 se závitem 1,7" x 40 mm
- Ergonomický tvar lícnice z měkkého TPE
- Kompatibilní s filtry SCOTT PRO 2000
- Možnost rozložení pro snadnou údržbu
- Možnost mytí v myčce nádobí
- Nastavitelný pás textilní gumy s protiskluznou podložkou
- Barva: šedá
- Velikost: M
Zobrazit více

Parametry

Velikost L
masky s výměnnými filtry ano

Články odjinud