Napouštěcí olej Sct. Croix je ideální volbou pro ochranu a zvýraznění struktury dřeva ve vašem domě i zahradě. Tento čistý přírodní produkt na bázi lněných olejů a přírodních pryskyřic poskytuje dlouhodobou ochranu vašeho nábytku, podlah, stěn a dalších dřevěných prvků. Díky svému složení je šetrný k podkladům a nezanechává žádné skvrny. Sct. Croix napouštěcí olej zdůrazňuje přirozenou krásu dřeva a je vhodný pro všechny druhy dřeva, zejména pro tvrdé dřeviny a teakové dřevo. Hlavní parametry:... Celý popis

Koupit za 388 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Napouštěcí olej Sct. Croix je ideální volbou pro ochranu a zvýraznění struktury dřeva ve vašem domě i zahradě. Tento čistý přírodní produkt na bázi lněných olejů a přírodních pryskyřic poskytuje dlouhodobou ochranu vašeho nábytku, podlah, stěn a dalších dřevěných prvků. Díky svému složení je šetrný k podkladům a nezanechává žádné skvrny. Sct. Croix napouštěcí olej zdůrazňuje přirozenou krásu dřeva a je vhodný pro všechny druhy dřeva, zejména pro tvrdé dřeviny a teakové dřevo.

Hlavní parametry:
- Neagresivní k podkladům, bez tvorby skvrn
- Dlouhodobá ochrana dřeva
- Zvýrazňuje přirozenou strukturu dřeva
- Určený pro všechny druhy dřeva, obzvláště pro tvrdé dřeviny a teakové dřevo
- Obj. číslo: T080, T08, T082
- Obal: plechovka
- Obsah: 1 litr, 2,5 litrů
- Počet kusů v kartonu: volně
- Barva: teak, CLEAR - transparentní
- EAN: 8595100126818, 5703077106341, 8595100125439
Zobrazit více

Parametry

Velikost balení 1 l

Určitě si přečtěte

Články odjinud